Moje konto Moje konto

Perfumy do Prania wiosenna łąka 250ml

18.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 000000011000411112093

Indeks/kod produktu: 000000011000411112093

Waga: 0.25 kg

Producent: Dr. Beckmann

Opis produktu Perfumy do Prania wiosenna łąka 250ml

Dr. Beckmann Skoncentrowane Perfumy do Prania 250ml

Nowość wśród środków do prania tkanin. Skoncentrowane perfumy do prania o dużej wydajności.

Perfumy do prania Dr. Beckmann "Wiosenna Łąka" sprawią, że Twoje ubrania będą codziennie pachnieć świeżością. Zawarte w nich specjalne kapsułki uwalniają zapach nie tylko bezpośrednio po praniu, lecz także po wyjęciu ubrań z szafy i podczas noszenia. Każdy ruch uwalnia nieco więcej zapachu, który działa na Twoje zmysły .
Perfumy do prania Dr. Beckmann są wyjątkowe, ponieważ można je stosować do wszystkich rodzajów tkanin. Nadają się nawet do tkanin z mikrofibry oraz do bielizny funkcyjnej, ponieważ celowo nie zastosowano w nich zmiękczaczy.
Ponadto mają przyjazną dla środowiska formułę koncentratu: Wystarczy kilka naciśnięć butelki!

Sposób użycia:

Wlej niewielką ilość produktu do przegrody na zmiękczacz tkanin 2-3 razy ściskając butelkę. Jeśli lubisz silniejszy zapach, po prostu zwiększ dawkę. 

Nie łączyć produktu z innymi płynami w przegrodzie na płyn do płukania ! Nie stosować do:     Kolorowej bielizny, Kremowej bielizny oraz do białej bielizny z kolorowym nadrukiem ponieważ kolory mogą wypłowieć lub zmienić barwę, Kaszmiru, Wyrobów z żywej wełny, Jedwabiu, Wiskozy.

Dr. Beckmann Wäsche Duft jest to jedyny środek zapachowy do prania, którego można używać do prania mikrofibry, ręczników i odzieży funkcyjnej (przepuszczającej powietrze, oddychającej).

Przypominamy kupującym, że tkanin chłonnych i oddychających tj: ręczniki, mikrofibra, frota, polar nie wolno prać z dodatkiem płynów zmiękczających(Lenor, Softlan itd...), ponieważ płyn zmiękczający zamyka pory tkanin i rzeczy takie jak ręczniki czy mikrofibra natychmiast tracą właściwości chłonne ! 

Zapach: Wiosenna łąka

 

Poleć produkt

:
:
: